Весна тільки вступає в свої права, а Fashion point у Хмельницькому  вже готові представити вам звіт з подіумів про головні кольори весняного сезону! Адже обізнаний - практично озброєний. Прочитайте цей огляд, і зможете оновити свій гардероб так, що іншим залишиться тільки захоплено дивитися вам услід!

    1. Вогнено-червоний 

Вивчивши останні покази з подіумів Мілана, Нью-Йорка і Парижа, ми з'ясували, що одним з фаворитів сезону, буде червоний. І не просто червоний, а вогненно-червоний. Це, безумовно, сміливо, але ми впевнені, що ви до цього готові!

Можна надіти яскраво-червоне пальто або додати червоний в свій гардероб у вигляді невеликого акценту: він точно приверне до вас увагу.

    2. Пильно-зелений

У зв'язку з приходом тренда на здоровий спосіб життя, на подіумах і, відповідно, в магазинах з'являється новий колір: «пильно-зелений». Це натуральний природний відтінок, який символізує внутрішній баланс і впевненість. Він буде чудово поєднуватися з яскравими і відкритими кольорами.

   3. Жовтий 

Жовтий колір завжди асоціювався з весною і є символом усього нового. Людей, які віддають свою перевагу цьому кольору, відрізняє життєрадісність, відкритість і свобода самовираження. Ну, а для стилістів це теж велике полегшення: адже жовтий відмінно поєднується як з яскравими квітами, так і більш спокійними. Ми пропонуємо скласти йому компанію світлої джинсою. Додайте аксесуари в жовтому кольорі, це освіжить ваш образ!

   

   4. Помаранчевий 

У цьому сезоні говорять, що помаранчевий - новий чорний.

Цей колір давно полюбився дизайнерам, і він збереже свої позиції ще кілька сезонів, так що це не швидкоплинний тренд.

Він асоціюється з вогнем, сонцем і яскравими соковитими фруктами, саме тому його люблять використовувати при створенні спортивних колекцій. Тепер він приходить в повсякденний гардероб і додає яскравості і динаміки всьому образу!